• Новак
Фзалиб Воздушна Јога Висечки Ремен За Влечење, Фиксна Плоча За Инсталација, Држач за Монтирање На Завртки за Проширување, За Ремени За Суспензија, Гимнастички Прст?

Фзалиб Воздушна Јога Висечки Ремен За Влечење, Фиксна Плоча За Инсталација, Држач за Монтирање На Завртки за Проширување, За Ремени За Суспензија,

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

- Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи, рачки за долготрајна употреба - Користете ја оваа издржлива фиксна точка за вежбање на повеќе места внатре или на отворено, лесна за прицврстување на ѕид, вертикална обетка. - Плочата за прицврстување на таванот има супер цврст нерѓосувачки челик и цврсти заварени челични рачки, кои можат да се користат безбедно и сигурно. - Стабилни перформанси и висока сигурност, така што можете да се фокусирате на подигнување на тренингот на следното ниво. - Можете да ја претворите секоја просторија или кој било простор во домашна теретана, специјално дизајнирана да го поправи вашиот тренер за бесење во затворени простории или на отворено. Карактеристика : * Супер цврст нерѓосувачки челик и цврсти заварени челични рачки* Изработени од нерѓосувачки челик, висока сигурност* Издржлива фиксна точка за вежбање на повеќе места во затворени простории или на отворено* Поправете го вашиот тренер за закачување во затворени простории или на отворено спецификација : тип На Ставка : Држач За Држач За Ремен За Влечење материјал : нерѓосувачки челик боја : Како Што е прикажано На сликата Список на пакети : 1 x Фиксна плоча2 x завртка.

Спецификацијата

Item type:
Pull Strap Mount Bracket
Material:
stainless steel
Color:
As picture shown
Package List:
1 x Fixed plate:
2 x Screw :

Со стоката дадена додека купуваат