• Новак
Елба ШИК 85801gb Датотеки За Суспензија А4 Рециклиран Картон 230 g/m2 Жолто Пакување од 5

Елба ШИК 85801gb Датотеки За Суспензија А4 Рециклиран Картон 230 g/m2 Жолто Пакување од 5

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Елба ШИК 85801gb Датотеки За Суспензија А4 Рециклиран Картон 230 g/m2 Жолто Пакување од 5 Х??ngemappe вертикална 1000 Мултипак, 5 x 85740 Во Folie eingeschwei??т, ф??р ДИН А4, Картон (РК) 230 г/км, Мит Метал??нгешиенен и Комфорт-Рајтер аусгестатет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат