• Новак
J1772 EVSE електричен автомобил футрола приклучок приклучок со кабел кука

J1772 EVSE електричен автомобил футрола приклучок приклучок со кабел кука

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Достапно за нарачка

Трајни вбризгување обликувани, вклучува инструкции и завртки компатибилен со Кој било Приклучок Во согласност Со J1772. Чувајте ги бубачките и нечистотијата од вашиот скап ЕВСЕ со оваа дополнителна издржлива монтажа. Доаѓа со 4 завртки за монтирање. Оваа футрола НЕ е 3д печатена, таа е професионално фабрикувана во локална фабрика (Во Канада) направена од 100 проценти обновена/рециклирана абс пластика која потекнува од САД. Јас сум првиот и оригинален производител на овие кукли со отворен код што многу луѓе сега го печатат 3Д. (првично објавено На 24 Февруари 2013 година на веб-страницата thingiverse). Почнувам со продажба НА 3Д Печатени единици,и бидејќи привлеков одредено внимание, од мене беше побарано да испорачам поголем број. Оваа единица се заснова на мојата популарна кукла со качулка која може истовремено да го држи вашиот Приклучок J1772 и вашиот намотан кабел. Секој игла има своја дупка која ќе обезбеди грешки нема да создаде некаков хаос во просторот/јазот помеѓу вашиот приклучок и влезот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат