• Новак
ЛИСАНЕК Керамичка Шолја За Кафе Со Комплет Чинија, Криејтив Шолја Симпатична Чанта Во Облик На Чанта и Чинија, 10 мл/300 мл Кафе Чај Млеко Чаши За Домашна Канцеларија

ЛИСАНЕК Керамичка Шолја За Кафе Со Комплет Чинија, Криејтив Шолја Симпатична Чанта Во Облик На Чанта и Чинија, 10 мл/300 мл Кафе Чај Млеко

Rating 
DEN 367.68

Достапност
Достапно за нарачка

●Висококвалитетни Материјали●шолјата за кафе е изработена од висококвалитетна керамика, која е отпорна на топлина, здрава и безбедна, со мазна и нежна површина и може да ви донесе радост и удобност во текот на денот €Уникатен Дизајн Queramic cafe cop усвојува креативен дизајн во форма на чанта, со шолја за кафе со голем капацитет од 10oz-11oz што може да ги собере вашето кафе, сок, млеко итн. задоволување на вашите дневни потреби. €Симпатична Кригла И Плоча Сет} Креативен правоаголен подлога што може да собере кекси, леб, чоколадо, овошје и многу повеќе. Тие се одлична декорација за вашата масичка, совршена како прибор за пиење за попладневен чај и уникатна декорација за секој дом, ресторан или кафуле. ●Совршен Избор За Подарок}овој модерен комплет за керамички кригли во форма на чанта е добар подарок за пријателите, семејството, девојките, сестрите, мајките или кој било. Како Што Се Божиќ, Денот на Вљубените, родендени, речиси сите празници, забави и прослави. ●Обезбедување квалитет Ако имате какви било проблеми со производот по приемот, можете да не контактирате во секое време, а ние ќе одговориме и ќе го решиме вашето прашање во рок од 24 часа. Карактеристики : - Нашите слатки чаши за чај и комплети чинии се погодни за држење кафе за пиење, чај, ладно кафе, млеко, сок или топло чоколадо и се применуваат за многу прилики, без оглед на отворено или внатрешно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат