• Новак
Лента За трчање Доктор Проформ 725ТЛ Неблагодарна Работа Модел На Појас ЗА Трчање PFTL43060

Лента За трчање Доктор Проформ 725ТЛ Неблагодарна Работа Модел На Појас ЗА Трчање PFTL43060

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е 2-Слоен Појас за одење за домашна или комерцијална употреба Ако имате подлога од ткаенина што е различен материјал од горната страна на појасот за одење, имате појас за одење со 2 слоја. Некои продавачи се обидуваат да ве исплашат да верувате дека појасот од 2 слоја ќе и наштети на вашата неблагодарна работа и тоа е неточно. Имаме над 50 години комбинирани во индустријата за поправка на фитнес и гарантираме дека овие ремени ќе бидат безбедни за станбени или комерцијални ленти за трчање. Пред-Подмачкана. Вклучено Е Дополнително Подмачкување. Доживотна Гаранција. Вклучени Сврзувачки Елементи. Ова е заменскиот појас за Одење За Моделот Proform 725 TL Трчање На Лентата ЗА Трчање PFTL43060.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат