• Новак
Шарпи Постојан Маркер Магнум Црвено-Пакување од 6

Шарпи Постојан Маркер Магнум Црвено-Пакување од 6

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Шарпи Магнум Црвени Постојани Маркери-Пакет од 6Шарпи Магнум Постојан Маркер Црвено-Пакување од 6.Брзо суво мастило е високо пигментирано, без мирис и ап сертифицирано нетоксично.Практичната јамка помага да се чуваат големи маркери безбедни.5/8 " Врвот Длето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат