• Новак
Автомобил Стерео Радио За Џип Патриот Компас 2010- Вграден Безжичен Carplay FM Bluetooth WiFi SWC Огледало Линк GPS 4G RAM МЕМОРИЈА 32 GROM

Автомобил Стерео Радио За Џип Патриот Компас 2010- Вграден Безжичен Carplay FM Bluetooth WiFi SWC Огледало Линк GPS 4G RAM МЕМОРИЈА

Rating 
DEN 3168.00

Достапност
Достапно за нарачка

БРЗ И ОДГОВОРЕН-најновиот ANDROID 12 OS, Процесорот Octa Core СО 4 GB RAM МЕМОРИЈА И 32 GB ROM ви нудат побрзо и помазно искуство Брз и одговорен, исто како и на УРЕДОТ IOS. BLUETOOTH БЕЗЖИЧНА ТЕХНОЛОГИЈА - Вашиот Нов Android автомобил стерео приемник лесно ќе се спари со огромното мнозинство на bluetooth уреди што ќе ви овозможи Да ги направите И примате Сите Ваши повици Без Раце. 10-инчен ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ со ПОВЕЌЕ ДОПИРИ СО ПОЗАДИНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ-вашиот екран на допир со висока резолуција 10 овозможува лесна видливост, ги прикажува сите релевантни музички информации и ги чува сите ваши омилени опции на дофат на прст. Мултифункционален Автомобил Радио-Вграден безжичен Apple Carplay и Andriod Auto. Вграден Bluetooth, FM, am радио, GPS навигација, двојна USB, поддршка за контрола на воланот, AUX-IN, музика, видео плеер. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА - оваа единица со 1-годишна гаранција и обезбедува професионална техничка поддршка. Ве молиме, не двоумете се да не контактирате преку е-пошта, НИЕ ЌЕ одговориме ПОБРЗО и ќе ги обезбедиме вашите права и интереси во секое време. Применливи Модели И Години : За Компасот Џип Патриот 2010-2016карактеристики : € 1024*600 високата Дефиниција Го Надградува вашето возачко искуство со преголема забава ●Поддржува 1080p Видео Поддржува репродукција на 1080p формат видео. ●Вграден DSP Добијте извонреден аудио звук со оваа главна единица. Quoll RCA Излез Споделете ги Сите карактеристики истовремено со вашите пријатели на задното седиште. ●Функцијата со двојна Зона Пренесува видеа и други датотеки ВО USB до мониторите на задното седиште за гледање додека главната единица се движи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат