• Новак
Бетомшин Индустриски Електричен Прекинувач За Педали За Нога Моментален Нонслип Кабел Долг 0,2 Метри СПДТ НК+БР 220В 10А 1 парчиња

Бетомшин Индустриски Електричен Прекинувач За Педали За Нога Моментален Нонслип Кабел Долг 0,2 Метри СПДТ НК+БР 220В 10А 1 парчиња

Rating 
DEN 191.84

Достапност
Достапно за нарачка

●Параметар q - Модел : FS-1 ; Материјал : пластика ; Номинален напон : 220 V ; Номинална струја : 10 A Que Карактеристики Q-обвивката на прекинувачот е водоотпорна, отпорна на прашина и отпорна на пламен и прифаќа цврста обвивка и текстуриран дизајн против лизгање на педалата, кој има долг работен век, поефикасно работење и висока сигурност. €Карактеристики q-обвивката на прекинувачот е водоотпорна, отпорна на прашина и отпорна на пламен и прифаќа цврста обвивка и текстуриран дизајн против лизгање на педалата, кој има долг работен век, поефикасно работење и висока сигурност. ●Функција● - овој прекинувач за стапала е моментално дејство, може да се поврзе со туркање или туркање, може да се користи во индустриска опрема и други полиња за кои се потребни прекинувачи за стапала. €Предност q-педалата за нога на електричната мелница е моментален прекинувач. Продолжете да ја притискате педалата за да го вклучите уредот и ослободете ја педалата за да го исклучите уредот;Му Овозможува на операторот да ги ослободи рацете за да управува со домаќинот или опремата. Бетомшин Електричен Прекинувач За Нога За Напојување Моментално Спецификации : Бренд : Bettomshin Modle : FS-1 Material : пластифициран напон : 220vrated струја : 10 AColor : опис на црниот производ : 1.Допирањето со ногата кога треба да ја запрете алатката може да ја подобри безбедноста и да спречи повреди во итен случај.Безбедност без раце : ножниот прекинувач ви овозможува рачно да управувате со алатката без да ги штедите рацете за да го барате прекинувачот за исклучување, заштедувајќи време при наоѓање на прекинувачот и подобрување на ефикасноста на работата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат