• Новак
За Куќиштето Moto G Pyllus 5G 2023, Преклопен Џебен Кожен Капак За Паричник Со Ремен За Зглоб И Слотови За Картички Џеб За Готовина За Motorola G Pylus 5g, Вилинско Коњче

За Куќиштето Moto G Pyllus 5G 2023, Преклопен Џебен Кожен Капак За Паричник Со Ремен За Зглоб И Слотови За Картички Џеб За Готовина За

Rating 
DEN 191.84

Достапност
Достапно за нарачка

€Компатибилен moto G Pyllus 5 G 2023 q : Куќиштето одговара За motorola Moto G pyllus 5g 2023 модел која комбинација на заштита и моден уникатен дизајн (*Ве молиме Запомнете : Не за друг уред, нема заштитник на екранот. ●Кожна Футрола● : Класична Кожна Футрола, најоддалечената е изработена од кожа + внатрешна хибридна пластична обвивка апсорбира штета предизвикана од штитници за судир вашиот уред, заштитата на шарките обезбедува. ●дизајн На Куќиште за паричник● : 4 држачи за картички + 1 слотови за готовина, држете ја ВАШАТА лична карта,Кредитни Картички итн., сите-во еден дизајн може да го замени вашиот паричник Со мото Г Игла 5 G 2023 паричник случај. ●Kickstand_ : Вградениот Kickstand ги ослободува рацете додека гледате видео или повеќе и обезбедува агли на повеќе гледање.Мото Г Игла 5Г 2023 Куќиште За Паричник со магнетно затворање за да го чувате безбедно и цврсто затворено за да го заштитите екранот на телефонот, картичките, готовината итн. Ако откриете дека има нешто што би можеле да помогнеме со производот, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе дадеме се од себе за да ги решиме проблемите за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат