• Новак
СЕЛКРАФТ 22 Метри 6мм Панделки Разнобојни Еднобојни Сатенски Панделки Свадба Декоративен Лак Кутија За Подароци Завиткување САМ Занаети

СЕЛКРАФТ 22 Метри 6мм Панделки Разнобојни Еднобојни Сатенски Панделки Свадба Декоративен Лак Кутија За Подароци Завиткување

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

СПЕЦИЈАЛЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од памук и спандекс, супер мека и растеглива чипка, многу удобна и Пријателска За Кожата ВИСОК КВАЛИТЕТ : Мека и Удобна,Растеглива Цветна Чипка,Уникатен стил. ЗАНАЕТ САМ : Совршен За шиење, правење лак за коса, гроздобер шиење, картички за покани, занаети од хартија, украсување корпи за подароци, врски за коса и многу повеќе самостојни проекти. ШИРОКА ПРИМЕНА : Погоден За шиење, правење картички,завиткување подароци, изработка на лакови, дизајн на накит, цветен аранжман,додатоци за облека итн. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : чипката е завиткана во ролна и можете да ги исечете во различни соодветни големини, одлични за шиење, ватирање, лепенка, широко користени во банкет, картички, подарок,украс за торта,централни парчиња,облека за кукли,рачно изработен подарок за занает за шиење за туш за бебиња, роденден,затоплување на куќата,годишнина, ден на мајката, ден на баба,ден на тетка,ден На вљубените,Божиќ, ДЕНОТ НА БЛАГОДАРНОСТА,свадба ден украси итн. За Е236 : Боја : 45 бои за вашиот избор количина : 1 ролна=2 метри ширина : 6 мм ако купите повеќе, слободно контактирајте не за големопродажна цена или попуст !Забелешка : ве Молиме љубезно проверете ја големината пред да ја нарачате, благодарам многу !!#.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат