• Новак
Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Моника Стригел Сива Цвет Жирафа И Ленти Кожа Книга Паричник Случај Покритие Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Ултра 5G

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Моника Стригел Сива Цвет Жирафа И Ленти Кожа Книга Паричник Случај Покритие Компатибилен

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран моника Стригел производ Рачно изработена кожна конструкција. Повеќе слотови картичка ЗА ЛИЧНА КАРТА или кредитни картички. Мулти-поглед штанд. Идеален за гледање филмови. Систем за магнетно затворање. Дајте му на вашиот телефон или таблет светло и убаво чувство Со Дизајни На Главни Куќишта Официјално Лиценцирана моника Стригел дизајнирани случаи! Моника Стригел е самоук фотограф и графичар кој истражува теми како што се скитници и природниот свет. Од богато детални цртежи на животни до калеидоскопски обрасци изречени во извонредни, хипнотички бои, ве покриваме со најширокиот асортиман на дизајни На Моника Стригел на пазарот! Дизајниран за модерен начин на живот. Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценциран моника Стригел мека кожа паричник стил случај е рачно изработени да бидат стилски и функционални. Рафиниран стил и заштита. Овој стилски случај одговара на секоја пригода додека го одржувате вашиот мобилен уред заштитен и функционален. Тој е дизајниран да биде доволно елегантен за вашиот џеб, но сепак безбеден со својот систем за магнетно затворање за да го држи вашиот мобилен уред додека овозможува лесен пристап до портите и приклучоците. Формата ја исполнува функцијата. Овој паричник погодно располага со три слотови за одржување на вашите кредитни картички и готовина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат