• Новак
Гжвкј Линкпис Аксесоари За Аквариумски Украси Карпести Растенија - 13 Пакувања Комплет За Декор На Аквариум, Карпи, Пластични Растенија, Скршено Буре Од Смола, Рибни

Гжвкј Линкпис Аксесоари За Аквариумски Украси Карпести Растенија - 13 Пакувања Комплет За Декор На Аквариум, Карпи, Пластични Растенија,

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

●Повеќе Стилови И Бои ● вклучува 1 Смола Пештера Карпа (433х1, 96х4, 33 инчи), 1 скршена Барел Пештера (3. 34х1, 97х1, 96 инчи), 11 пластични растенија (4,73 инчи, 3,93 инчи и 2,36 инчи, вклучувајќи зелена, розова,виолетова, црвена и жолта). ●Материјал Безбеден●овие карпи И барел се направени од смола, нетоксични и безбедни. Пластичните растенија се направени од мек и здрав материјал, без штета на водата и рибите. ●Лесно За Украсување Со различни стилови и големини, можете да го декорирате резервоарот за риби според вашата креативност и имагинација. ●Лесно За Чистење И Исплакнете Ја и натопете ја декорацијата на карпата и бурето со ладна вода, натопете ја 1 час. За пластичните растенија, ставете ги во водата и мешајте додека површината не се исчисти. Ве молиме потопете ги украсите на резервоарот за риби во вода 10-15 минути пред употреба. Ако ја добиете скршената ставка, слободно контактирајте со нас ве молиме. Прекрасни Украси : со различни стилови и големини, можете да ги декорирате резервоарот за риби според вашата креативност и имагинација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат