• Новак
МЕИМЕИ 100 Парчиња Аквариум Резервоар Минерални Топки, Риба Турмалин Топки Додатоци Слатководни Аквариум Карпи, Живи Ракчиња Бета Риба Рак Храна

МЕИМЕИ 100 Парчиња Аквариум Резервоар Минерални Топки, Риба Турмалин Топки Додатоци Слатководни Аквариум Карпи, Живи Ракчиња Бета Риба Рак

Rating 
DEN 143.84

Достапност
Достапно за нарачка

€Големина : приближно 0, 4 инчен дијаметар; ①Пакетот вклучува : 50 парчиња портокалови топчиња+ 50 парчиња сиви топчиња;. ●Добар Материјал : тие се добри за вашите резервоари засадени во живо со Пакет риби вклучуваат : 50 парчиња портокалови топчиња+ 50 парчиња сиви топчиња; Функција : Минералната Топка може да ја балансира PH ВРЕДНОСТА на водата во резервоарот;помага во витализирање на метаболизмот и го зајакнува имунолошкиот систем.Минералната Топка Содржи над 30 минерали магнезиум алуминиум железен бор. Минералната Топка може да го декорира аквариумот, да го направи вашиот аквариум повеќе шарени. Изработени Од Висок Квалитет : 2. Овие турмалински топчиња нема да влијаат на јасноста на водата. Лесно се користат и лесно се чистат само со вода.Топла Забелешка : измијте чисто пред да го ставите во вашиот аквариум.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат