• Новак
Андаз Прес Руменило Розово Злато Сјај Девојка Туш Бебе Партија Колекција, Виси Знаменце Партија Банер Со Стринг, Добредојде Бебе!, 5 Стапки, 1 Сет

Андаз Прес Руменило Розово Злато Сјај Девојка Туш Бебе Партија Колекција, Виси Знаменце Партија Банер Со Стринг, Добредојде Бебе!, 5 Стапки, 1

Rating 
DEN 207.84

Достапност
Достапно за нарачка

Големина на знаменце : 4 инчи х 5,5 инчи Банерот е долг 8 стапки по склопувањето. Должината може да се прилагоди за време на склопувањето. Дигитално печатени на премија 300 гсм тешки картичка акции. Печатени со висококвалитетни, отпорни на избледување и мастила отпорни на дамки. Имаме стотици дизајни што одговараат на која било тема на настанот. Теми за туш за бебиња, свадба, годишнина, роденден, празник, пензија, дипломирање. Користете како декорација за позадини на фотографии, прикази на маси, маси за десерти, место на одржување и влезови за забави. Спарете со соодветен декор за забава На Андаз За Да создадете забавна и кохезивна тема. Секој банер пристигнува во перфорирани листови со назначените букви. Потребно е лесно склопување : преклопете по перфорирани линии за да ја одделите секоја знаменце од листот. Јамка низа низ двете претходно исечени дупки на секоја знаменце за да се соберат. Спакувано во водоотпорно пакување за да се спречи оштетување за време на испораката. Американска компанија горда што создава и задржува работни места во Сад ние ја поддржуваме и враќаме на нашата локална заедница. Искрени и непристрасни вистински критики. Бараме постојано подобрување од корисни повратни информации. Се гордееме со искреноста и транспарентноста. Ние сме посветени на обезбедување одлична услуга. Ние користиме само врвни висококвалитетни материјали. Никогаш не правиме компромис за изработката. Ние никогаш не го жртвуваме квалитетот за брзина, профит или погодност. Стоиме зад секоја ставка што ја продаваме. Враќање без проблеми, од која било причина, до 30 дена. Порака ни преку системот за пораки и ние ќе го направи тоа право. Вклучува : Шарени знаменца за опашка и врвка за лесно закачување. Лесно Склопување : отстранете ги знаменцата од перфорирана хартија, ставете низа низ дупки и закачете! Мерки прибл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат