• Новак
Рада Прибор За Јадење 4-Парче Алатка Нож Во Собата Стек Ножеви Нерѓосувачки Челик Смола, Црна Рачка

Рада Прибор За Јадење 4-Парче Алатка Нож Во Собата Стек Ножеви Нерѓосувачки Челик Смола, Црна Рачка

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

НОЖЕВИ ЗА СТЕК БЕЗ НАЗАБЕНИ-комплетот за ножеви од 4 парчиња прави прекрасен подарок за родендени, свадби и годишнини Секој нож за стек може да се пофали со сечило без назабени 4-7/8 инчи и има вкупна должина од 8-5/8 инчи. НОЖЕВИ од нерѓосувачки ЧЕЛИК – долгото сечило на овие ножеви за стек ви овозможува да ги користите на масата за вечера или како помошен нож во кујната. Сечилата се направени од хируршки квалитет, нерѓосувачки челик со висок јаглерод Т420 и се остри од брич. БЕЗБЕДНИ РАЧКИ за МИЕЊЕ САДОВИ-рачките на ножевите во овој комплет ножеви за стек се состојат од црна смола од нерѓосувачки челик што може да се измие во машина за миење садови. Се препорачува миење раце фини прибор за јадење, но овие рачки се толерантни за миење садови. АМЕРИКАНСКИ НАПРАВЕНИ НОЖЕВИ-Рада Мфг. се наоѓа во Вејверли, Ајова и произведува прибор за јадење во САД од 1948 година. Нашата мисија е за " обезбедување на нашите клиенти најдобра вредност на кујнски ножеви за нивниот долар. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА БЕЗ ПРОБЛЕМИ-стоиме покрај нашата изработка. ќе го замени секој производ произведен од нашата компанија вратен кај нас поради дефекти во материјалот или изработката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат