• Новак
комплет садови за готвење Пароброд Од Нерѓосувачки Челик Тава Супа Тенџере Млеко Тенџере Целосен Сет На Шпорет На Гас Шпорет За Домаќинство Индукциски Шпорет Унив

комплет садови за готвење Пароброд Од Нерѓосувачки Челик Тава Супа Тенџере Млеко Тенџере Целосен Сет На Шпорет На Гас Шпорет За Домаќинство Индукциски

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Светло како огледало, полирање на огледало на повеќе нивоа, лесно за чистење Засилување на занитвам, врска со висока јачина помеѓу рачката и телото на тенџерето, цврста и сигурна. Без необичен мирис, рачка за фрлање материјал против изгореници, безбедна и сигурна!. Користејќи нелеплив материјал, дното на тенџерето е нелепливо, лесно се чисти. Компатибилен со сите видови печки како што се гас, електричен, халоген, индукција итн. Карактеристикасветло како огледало, полирање на огледало на повеќе нивоа, лесно за чистење засилување на занитвам, врска со висока јачина помеѓу рачката и телото на тенџерето, цврст и сигуренне необичен мирис, рачка за леење материјал против изгореници, безбедна и сигурна!Користејќи нелеплив материјал, дното на тенџерето е нелепливо, лесно се чистикомпатибилно со сите видови печки како што се гас, електричен, халоген, индукција итн.Материјал : Нерѓосувачки челик пароброд + Вок + 20см Тенџере за Супа + 16см Млечен Пакет вклучува : 1 комплет тенџериња и тави (други производи не се вклучени)совет : ве Молиме дозволете мало отстапување поради рачно мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат