• Новак
ЕНТТ Еднократно Силиконски Мраз Ролери За Лице, Под Око, Сонцето Изгори Олеснување, Црвенило-Контура коцка &засилувач; Мраз Мувла - Ладна Терапија На Лицето Де-Издув

ЕНТТ Еднократно Силиконски Мраз Ролери За Лице, Под Око, Сонцето Изгори Олеснување, Црвенило-Контура коцка &засилувач; Мраз

Rating 
DEN 143.84

Достапност
Достапно за нарачка

?РОЛКИ ЗА МРАЗ за УДОБНОСТ : Воведување НА СИЛИКОНСКИ Ролери За Мраз ЕНТТ, фантастична алатка за убавина која може да ви помогне да ја осветлите, затегнете и тонирате вашата кожа Направен со силикон за храна, овој валјак за мраз е еднократно и еколошки, што го прави одличен избор за оние кои сакаат да го намалат отпадот додека уживаат во третман за подмладување на кожата. Тоа е задолжителна алатка за секој што сака да се чувствува и да изгледа најдобро, а неговиот издржлив дизајн за повеќекратна употреба не обезбедува ништо друго освен најдобро за вас?. Пријатна УПОТРЕБА : Ставете Го СИЛИКОНСКИОТ Валјак За Мраз ЕНТТ во замрзнувач најмалку еден час, а потоа превртете го преку лицето и вратот. Можете да го користите наутро или навечер како дел од вашата рутина за нега на кожата или во секое време кога ќе ви треба брзо подигање. Покрај тоа, овој ролери за мраз е разноврсна алатка која може да се комбинира со други производи за нега на кожа за максимални резултати. Севкупно, СИЛИКОНСКИОТ Валјак За Мраз ЕНТТ е одлична инвестиција за секој што сака да ја подобри својата рутина за нега на кожа. ️ ● РАЗНОВРСНИ РОЛКИ : овој валјак за мраз обезбедува ладна терапија која може да помогне да се намали подпухналоста и да се намалат порите, давајќи ви освежен и младешки сјај. Тоа е одлична алатка за намалување на фините линии и брчки и може да се користи на лицето и очите за максимални резултати. Покрај придобивките за убавина, СИЛИКОНСКИОТ Валјак За Мраз ЕНТТ може да има своја креативна употреба со додавање вода од краставица, кокосово млеко, розова вода, алое вера или зелен чај за да помогне во дизајнирањето на вашата рутина за нега на кожата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат