• Новак
Црево Фитинзи Месинг Цевка Фитинг 6мм-25мм 8 10мм Црево Боцка Опашка 1/8 1/4 3/8 1/2 3/4 1 Бсп Машки Конектор Фитинг Бакар Спојка Адаптер

Црево Фитинзи Месинг Цевка Фитинг 6мм-25мм 8 10мм Црево Боцка Опашка 1/8 1/4 3/8 1/2 3/4 1 Бсп Машки Конектор Фитинг Бакар Спојка Адаптер

Rating 
DEN 338.56

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара на градинарски црева, прскалки, млазници и други алатки за наводнување во градината за широк спектар на апликации Материјал : Месинг. Тип : Директно Боцкање На Машки Бсп Конец. Надворешен дијаметар на конецот : 9,5 мм, 12,5 мм, 16,5 мм, 20,3 мм, 25,7 мм, 32,5 мм. Погоден За внатрешен дијаметар на цревото : 6мм, 8мм, 10мм, 12мм, 14мм, 16мм, 19мм, 25мм црево со внатрешен дијаметар. Гаранција : обезбедена е 3 години гаранција за производот. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме слободно испратете е-пошта или јавете ни се. Ние ќе го замени или рефундирање на вашите пари за било која причина.Функција : овој фитинг има машки бсп теми и бодликава црево крајот конектор.Примена : Пневматски фитинзи, водоводни фитинзи, фитинзи за водоводни цевки итн.Спецификација : Име На Производ : Месинг Фитинзи Материјал : Бразстип : Права Шипка До Машки Бсп конец надворешен дијаметар на конецот : 9,5 мм, 12,5 мм, 16,5 мм, 20,3 мм, 25,7 мм, 32,5 мм погоден за внатрешен дијаметар на цревото : 6мм, 8мм, 10мм, 12мм, 14мм, 16мм, 19мм, Тип На Црево Со Внатрешен Дијаметар од 25мм : Масло, Вода, Гас.

Спецификацијата

Product Name:
Brass Fittings
Material:
Brass
Type:
Straight Barb to Male BSP Thread
External thread diameter:
9.5mm, 12.5mm, 16.5mm, 20.3mm, 25.7mm, 32.5mm
Suitable for hose inner diameter:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm inner diameter hose
Fluid Type:
Oil, Water, Gas

Со стоката дадена додека купуваат