• Новак
Роденден Подарок Кутија Пакет - 1 Среќен Роденден Кутија за Мажи &засилувач; 1 Роденден Кошница Подарок Во Собата За Жени-Уникатен Подароци За Мама Тато Сестра Брат Ќ

Роденден Подарок Кутија Пакет - 1 Среќен Роденден Кутија за Мажи &засилувач; 1 Роденден Кошница Подарок Во Собата За Жени-Уникатен Подароци

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Машката Роденденска Кутија Вклучува : 1)Послужавник За Рециклирана Кожа-организирајте во стил 2) Тетратка Од Рециклирана Кожа 3) Торбичка За Навивање Рециклирана Кожа-продавници жици 6,7 х 4,7 х 2" Мека, коњак заврши со затворање месинг копче. Големина : 9,2 х 5,9". Мека, коњак заврши со месинг копчиња на врзување и пред затворање. Големина : 6,9 х 3,9 х 0,8". Текст : Прослави, Време На Забава. Една Големина Одговара На Повеќето, Машки Големини 7-12. Парабен И Сулфат Слободен. 11 алатки во едно. Барате совршен роденденски подарок за него? Нашата Кутија За Среќен Роденден е исполнета со разновидни додатоци што мора да ги има што ќе ги користи одново и одново!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат