• Новак
Ниддсда Стаклен Диспензер За Ориз Со Држач За Дрво, Контејнер За Брашно И Шеќер Бамбус Диспензерот За Житни култури Со Мерна Чаша, Контејнери За Складирање За Остав

Ниддсда Стаклен Диспензер За Ориз Со Држач За Дрво, Контејнер За Брашно И Шеќер Бамбус Диспензерот За Житни култури Со Мерна Чаша,

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Рачен Вентил За Ослободување На Воздухот : излезот од диспензерот за житни култури од бамбус е дизајниран на дното на кофата, можете да го контролирате оризот или житото со рачен вентил, а излезот е погоден за затворање и оризот нема да се затне МАТЕРИЈАЛ-проѕирниот стаклен диспензер за ориз е изработен од висококвалитетно стакло и без БПА,висококвалитетен отпорен на топлина. Кофата на ориз кофа има скала, можете да го видите работ во секое време, многу погодно. Лесен За Полнење и Лесен за Употреба : диспензерот за Ориз го олеснува складирањето на мојот ориз и издавањето. Стаклен контејнер транспарентен видлив, само погледнете го чистиот прозорец и ќе покаже точно колку му останало. ХУМАНИЗИРАН ДИЗАЈН-држачот за дрво од бамбус е вкрстено дизајниран да ги направи потрајни и поудобни за складирање; стаклен сад за складирање во кујна без Олово, запечатен, отпорен на влага, отпорен на молци. Лесна Употреба : Практично прилагодете и измерете ги количините ориз што се издаваат со рачката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат