• Новак
Enод 24 парчиња Француски Врв Притиснете На Ноктите Средни Акрилни Лажни Нокти Сино Стапче На Ноктите Квадратни Нокти За Жени

Enод 24 парчиња Француски Врв Притиснете На Ноктите Средни Акрилни Лажни Нокти Сино Стапче На Ноктите Квадратни Нокти За Жени

Rating 
DEN 143.84

Достапност
Достапно за нарачка

€Здрави, Издржливи, Лесни за поднесување и скратување q : Сината преса на ноктите е изработена од издржлив и повторен акрилик, еколошки, здрав, издржливПостојат 12 големини, погодни за повеќето луѓе. Исто така е лесно да се поднесе и намали, правејќи лажни нокти посоодветни за нашите природни нокти. ●Пакетот Содржи : 24 Парчиња Средни Лажни Нокти, 36 Жито Желе, 1 Датотека За Нокти.(Желе лепак може да трае околу 3 дена или повеќе, лепак останува подолго). ●Брз Салон За Нокти● : Лажните нокти можат да го добијат вашиот омилен маникир за само 5 минути без да чекаат во салонот за нокти. ●Повеќекратна Употреба : Лажни нокти погоден за секојдневно совпаѓање како што се танц, забава, состаноци, свадби, работа и друго секојдневно совпаѓање, погоден е и за подароци и деловни активности. ●Гаранција За услуга : Ако имате незадоволство од нашите производи, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, а ние обезбедуваме гаранции за замена и се трудиме најдобро да ги решиме сите проблеми. Енподе Продавница Притиснете на пакетот за нокти вклучува 24 Парчиња Лажни Нокти, 36 Жито Желе, 1 Датотека за Нокти. Модерни лажни нокти, со вашите дневни потреби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат