• Новак
Навитех Црвениот Часовник &засилувач; Додаток Случај Компатибилен Со Мотаст Паметен Часовник Фитнес Тракер

Навитех Црвениот Часовник &засилувач; Додаток Случај Компатибилен Со Мотаст Паметен Часовник Фитнес Тракер

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Екстремна издржливост (целосно отпорна на удари) со рачка за рачка на рачката Двослојна облога во поставата и отпорна на вода. Водоотпорен Материјал. Мрежест џеб за помали додатоци. 12 месечна гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат