• Новак
10 парчиња суспендирани куќиште за лебдечки приказ, 2,75 во 3Д лебдечки приказ на монети за приказ на рамка за приказ на 3Д лебдечки рамка држач за приказ на про transparentи?

10 парчиња суспендирани куќиште за лебдечки приказ, 2,75 во 3Д лебдечки приказ на монети за приказ на рамка за приказ на 3Д лебдечки рамка држач

Rating 
DEN 205.60

Достапност
Достапно за нарачка

Плоштад Вклучи пакет : getе добиете 5 компјутери бели суспендирани лебдечки куќиште, 5 парчиња црни суспендирани лебдечки дисплеј, ги задоволуваат дневните потреби и ќе ви помогнат да го намалите нередот на countertop и да направите интересен приказ за таблети за вас. Издржлив материјал : 3Д лебдечки дисплеј, направен од премиум пластичен и флексибилен TPU филм, лесна, трајна, добра еластичност и висока транспарентност. Ако филмот се деформира по употреба, само користете фен за коса за да дувате топол воздух за обновен. Единствена 3Д лебдечка рамка : Прозорецот за приказ на монети ги спушта вашите колекции помеѓу два листови на транспарентни флексибилни мембрани, додавајќи го 3Д-дисплејот за ефект, создавајќи импресивен и привлечен дисплеј. Големина : Секоја 3Д лебдечка пластична рамка е приказ со прозорец за транспарентна презентација во форма на дијамант е поддржан од основата. Мерки на квадратна рамка приближно 2,75 x 2,75 инчи, мерки на екранот на екранот приближно 2,2 x 2,2 инчи внатрешен дијаметар. Совршен дисплеј : држач за приказ на 3 D лебдечки рамка Одлична за прикажување на вашите омилени колекции кои ги подобруваат вашите интересни, горди или богатство меморија, одлично за медалјон, паричка, монета од предизвик, чип во казино, накит, пин, тактички лепенка и друг дисплеј. 10 компјутери 3Д предизвик со монета со 3Д лебдечки приказ на рамка за приказ на монети со рамка за приказ на флотанокоин 3Д транспарентна лебдечка рамка за суспензија на суспензија на суспензија Case Features : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат