• Новак
Ametric® S Инчен ЧЕЛИК Поттикне Mpb Опрема, 14-1/2 Степени 20DP, 16 Заби, 3/8 Инчи +/-1/16 Пилот Создаден, 3/8 Ширина На Лицето, 21/32 Инчен Центар Диа, 0,375 Инчен Центар Проекција, 3/4 инчен ?

Ametric® S Инчен ЧЕЛИК Поттикне Mpb Опрема, 14-1/2 Степени 20DP, 16 Заби, 3/8 Инчи +/-1/16 Пилот Создаден, 3/8 Ширина На

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

1-125-С2016 6 Челик Поттикне MPB Опрема, 14-1/2 Степени 20 DP,. 3/8 " Ширина На Лицето,. 0,9 Инчен Надворешен Дијаметар (ОД). 1-125-С2016 Аметричен Дел Број 553097 Шку Бр. ЧЕЛИК Спар Мпб Опрема 14-1/2 Степени 20ДП 16 Заби 3/8 Инчи +/-1/16 "Пилот-Отвор (Б) 3/8" Ширина На Лицето (Ѓ) 21/32 Инчен Дијаметар На Центар (Н) 0,375 Инчен Центар Проекција (П) 3/4 Инчен Центар Проекција плус Ширина на Лицето 0,9 Инчен Надворешен Дијаметар (ОД) 0,8 Инчен Дијаметар На Теренот (ПД) Б Тип Конструкција, Цената е За една брзина со стандарден МПБ (минимален обичен отвор). За дополнителен трошок овие брзини може да бидат досадни, клучни и поставени навртувани. Ова е Оригинален неискористен Аметричен производ директно од Производителот Американска Метричка Корпорација. Прикажаните фотографии се само општа претстава за списокот на производи. Контакт Аметрик за детали. Ако не ја гледате големината на вашата потреба, прашајте. Ние акции повеќе 750,000 различни машини компоненти SKU.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат