• Новак
РЕШЕТКА За Облека VTOSEN, Решетка За Преклопување Монтирана На Ѕид со 6 Дупки, Лево Десно 180° Закачалка За Облека За Нишање, Тешка Решетка за Сушење Со Кука, Заштеда На П?

РЕШЕТКА За Облека VTOSEN, Решетка За Преклопување Монтирана На Ѕид со 6 Дупки, Лево Десно 180° Закачалка За Облека За Нишање, Тешка Решетка

Rating 
DEN 345.44

Достапност
Достапно за нарачка

[Заштеда на простор] раката за нишање на решетката за облека што може да се преклопи може да замавне 180 степени лево и десно и може да се ниша близу до ѕидот кога не се користи, што може да заштеди простор во гардеробата и бањата [6 Дупки Дизајн] куката прифаќа 6 дупки дизајн, кој има доволно простор за да се приспособат на сите јакни и кошули и одржување на добра поделба. [Тежок Материјал] решетката за облека е изработена од висококвалитетен материјал од легура на алуминиум, кој е цврст и цврст, отпорен на абење, долг работен век и силна носивост. [Лесно За Инсталирање] Оваа закачалка за облека е опремена со завртки за дупчење за да ја инсталирате без специјални алатки. Овој метод на инсталација е погоден за закачување тешки предмети. [Широк Спектар На Примена] нашата решетка за облека е погодна За бањи, спални соби, дневни соби, балкони, стреа, плакари, плакари, канцеларии, хотели итн., за закачување облека, палта, крпи, чадори итн.

Спецификацијата

Item Type:
Clothes Rack
Material:
Aluminum Alloy
Color:
Black
Weight:
Approx. 369g / 13oz
Package List:
1 x Folding Clothes Hanger2 x Screw2 x Screw Tube1 x Stick 

Со стоката дадена додека купуваат