• Новак
Светилник 3-Декоративна Керамичка Уметност Плочка-Куќа Број-2 х8. 5 Во Мода

Светилник 3-Декоративна Керамичка Уметност Плочка-Куќа Број-2 х8. 5 Во Мода

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран за надворешна употреба и може да се инсталира со помош на мала дупка обликувана во секоја плочка Плочките може да се комбинираат со две соодветни крајни плочки за да се создаде изглед на затворена декоративна рамка околу броевите. Рачно изработена уметничка плочка, а потоа печка на висока температура. Брилијантно обоени, со сложени глазури и уникатни текстури. Ние вложуваме максимални напори за обработка на вашата нарачка во рок од 24 часа. 100% Рачно Изработени Овие 2" х 8.5 " Керамички Уметнички Рачно насликани Броеви На Куќи ќе додадат прекрасен допир на влезот од вашата куќа. Секој Број На Куќа може лесно да се закачи на ѕид или ограда. Како што е прикажано на сликата погоре, горниот и долниот дизајн на секоја плочка може да се комбинираат со две соодветни крајни плочки за да се создаде изглед на затворена рамка околу куќните броеви. Нема проблеми за инсталација! Нашата Куќа Број плочки се обликувани со мала дупка, така што тие можат да бидат инсталирани без рамка. Отворено безбедно. Плочката има тридимензионални контурни линии кои тешко се гледаат само од сликата на сликата. Вистинската уметничка плочка има покачени контури што можете да ги почувствувате, речиси како релјефи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат