• Новак
Афроамерикански Изрази-Асортиман НА Картички СО Симпатии АБСИ-720

Афроамерикански Изрази-Асортиман НА Картички СО Симпатии АБСИ-720

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН-Секој сет содржи четири уникатни Афроамерикански дизајни и вкупно 12 картички и 12 пликови Индивидуалната големина на картичката е 5 "х 7". Има простор за додавање лична белешка за сочувство и охрабрување. Резервирајте денес и имајте при рака вашите Афроамерикански картички за сочувство кога ви се потребни, за да можете да помогнете да го разубавите денот на некој во болка. AOLJSY15 * Насловна Текст : Нашите Молитви Се Со Вас *Внатрешен Текст : нашите молитви се со вас во ова тешко време. Нека Бог на секоја утеха ве опкружува со мир кој го надминува секое разбирање. AOLJSY11 * Насловна Текст : Скапоцен Господи, земи ми ја раката *Внатрешен Текст : Нека светиот Дух ве утеши во ова време на тага И Неговите непоколебливи ветувања за вечен живот ви дадат мир. AOLJSY01 * Покријте Текст : Со Најдлабоко Сочувство *Внатрешен Текст : нека неговата утеха, неговата радост и неговиот мир бидат ваши. AOLJSY13 * Насловна Текст : Најдлабоко Сочувство . Со повеќе од 500 убави, уникатни, инспиративни етнички честитки, имаме картичка за секоја пригода. Можеби славите раѓање, годишнина, роденден, свадба, дипломирање итн. Ве молиме, одвојте време и проверете ја широката низа Афро-Американски честитки што ги носиме. За тој дополнителен личен допир, нудиме дури и рачно изработени картички. Откријте зошто ААЕ е водечка Афро-Американска компанија за честитки во Америка денес и помогнете ни да шириме порака за љубов, грижа и вера.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат