• Новак
Свети Облак Од Горхам Стерлинг Сребрена Редовна Вилушка 6 3/4 Ново

Свети Облак Од Горхам Стерлинг Сребрена Редовна Вилушка 6 3/4 Ново

Rating 
DEN 1904.00

Достапност
Достапно за нарачка

Состав : Стерлинг Сребро Производител : Тифани во моделот СВЕТИ ОБЛАК ОД ГОРХАМ. Не е монограмиран и е во одлична состојба.Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат