• Новак
Туч Паричник Случај за iPhone 12 Pro/iPhone 12 5G, Премиум Pu Кожа Флип Фолио Покритие Со Картичка Слот, Штанд Книга Дизајн [Shockproof Tpu Внатрешни Случај] Компатибилен со iPhone 12/12 Pro 6.1

Туч Паричник Случај за iPhone 12 Pro/iPhone 12 5G, Премиум Pu Кожа Флип Фолио Покритие Со Картичка Слот, Штанд Книга Дизајн [Shockproof Tpu

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилност & Kickstand-САМО КОМПАТИБИЛЕН со вашиот i Phone 12 Pro / i Phone 12 6 Не ОДГОВАРААТ на други уреди. Tucch i Phone 6.1-инчен кожен случај има функција на штанд која ќе донесе поголема погодност за гледање филм со мулти-агол, дружење со пријателите На Време На Лицето. ВНИМАНИЕ : тековната верзија на оваа телефонска кутија не поддржува Чи безжично полнење. Прецизни Исечоци И Дизајн На Паричник-Специјално дизајниран за вашиот i Phone 12 6.1-инчен и i Phone 12 Pro 6.1-инчен што овозможува целосен пристап до сите карактеристики (копчиња, звучници, камери, сензори). Покрај тоа, можете да излезете надвор без дополнителен паричник за ова 3 слотови за кредитни картички и 1 случај за паричник за дизајн на џеб, делот за слот за картички има удобен пресек каде што со едноставен маневар со палецот вашите картички се изложени за вас. Целосно Ефикасна Заштита-паричникот i Phone 12 Pro ги покрива сите агли и обезбедува одлична двослојна заштита на вашиот паметен телефон. Издржливиот мек внатрешен случај на целото тело tpu доаѓа со амортизиран раб отпорен на удари и го обезбедува вашиот телефон од капки и нерамнини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат