• Новак
Пни Продавница-24 Парчиња Хелокит.и Роденденски Украси-Хелокит.и Партиски Материјали-Хелокит.и Партиски Украси-Хелокит.и Балони - партија деко За Девојки и Мали Дец?

Пни Продавница-24 Парчиња Хелокит.и Роденденски Украси-Хелокит.и Партиски Материјали-Хелокит.и Партиски Украси-Хелокит.и Балони

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

?[ЕКОЛОШКИ ПАРТИСКИ ДЕКОР] : Сите Балони и Други Елементи На Комплетот Се Изработени од Алуминиумска Фолија и Природен Латекс Кој е Целосно Безопасен Ова Се Нетоксични Балони И Вашите Деца Можат Безбедно Да Си Играат Со Нив. ?[ШИРОКА УПОТРЕБА] : Уживајте Во Овие Украси Не Само За Роденденска Забава Со Тема Писе, Туку Можете Да Ги Користите И Овие Балони За Неколку Други Прилики, Вклучувајќи, Украси За Тинејџерски Родендени, Украси За Родендени на Отворено, Украси за Забава, Комплет За Украси За Родендени Во Канцеларија, Транспаренти За Родендени За Надвор. ?[УПАТСТВО за УПОТРЕБА] : Пакет За Декорација На Забави, Можете Да Ги Надувате Овие Издржливи И нетоксични Балони Од Латекс со Хелиум или Воздух. Ве Молиме Бидете Нежни Кога Ќе Ги Надувате Балоните Со Помош На Воздушна Пумпа Бидејќи Вишокот Полнење Може Да Ги Пукне Балоните. Користете Ја Сламата За Да Го Надувате Транспарентот За Среќен Роденден. ?[ПОВЕЌЕБОЈНИ ЗАБАВА] : Шарени Украси За Роденденод Овие Слатки Балони За Забави За Мачиња Ќе Ги Направат Вашите Украси За Забави Попразнични, Забавни и Стилски, Ќе Имате Среќни Украси За Родендени За Деца, Домашна Забава Од Соништата (Дистрибуирана од брендот Лсанг). Симпатична Писе Роденден Украси Комплет Среќен Роденден Забава Материјали, Маче Роденден Забава Балони Материјали Цртан Филм Партија Украси Вклучуваат : Ѕвезда Балони, Писе Балон, Кити Мачка Балон, Среќен Роденден Банер, Роденден Балони За Девојки.y Декорации роденден вклучува : - 13 Среќен Роденден Букви Сет - 1 Розова Лак Балон - 1 Розова Писе Балон - 1 Јоргованот Писе Балон - 4 Ѕвезда Балони - 4 Балони Во Форма На Здраво Големина : Писе : 72*45см Лак-јазол : 70*45см Круг Писе балон и ѕвезда : 18инч писмо среќен роденден : 16инчен метод На Инфлација на алуминиумски Филмски балон (1) Пред Инфлацијата, Вметнете Слама Во Пристаништето За Инфлација, А Потоа Надувајте Го Балонот Со Воздушна Пумпа;Вентилот за Инфлација На Некои Нови Балони е Релативно Тесен, Па Затоа Треба Да биде Побавен и Повнимателен при Надувување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат