• Новак
Димензија 9 Тим 9-функција со повеќе намени нож за алатки, Роузвуд

Димензија 9 Тим 9-функција со повеќе намени нож за алатки, Роузвуд

Rating 
DEN 151.68

Достапност
Достапно за нарачка

Содржи 10 корисни алатки од не'рѓосувачки челик Алатките вклучуваат ножици, два шрафцигери, трупци, сечило за пила, отворач за шишиња, датотека, сечило за еден нож и удар. Сјајно обложен со розово дрво со троен лак. Секој нож се персонализира преку ласерско гравирање со популарни имиња, иницијали и титули.50" long when opened. The rosewood multi-purpose tool from Dimension 9 is a useful Gift item worthy of any special occasion. It includes nine stainless steel tools including scissors, two screwdrivers, corkscrew, saw blade, отворач на шишиња и две ножеви. Секоја нож има сјај обложена со розово дрво, која е тројно лакирана за дополнителна заштита од елементите. Алатката со повеќе намени, исто така, доаѓа со сплит прстен за лесен прилог на вашиот клуч, јамка за појас или или торба. Над 250 од најпопуларните машки имиња во Соединетите држави се достапни. Не гледајте име што го барате изберете од една од нашите иницијали или популарни наслови, како што е #1 тато или најголемиот рибар на светот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат