• Новак
Лента за напојување на десктоп NtonPower и лента за напојување со кула со USB пакет, црн кабел за продолжување за дома, канцеларија, студентски дом суштински

Лента за напојување на десктоп NtonPower и лента за напојување со кула со USB пакет, црн кабел за продолжување за дома, канцеларија,

Rating 
DEN 847.68

Достапност
Достапно за нарачка

【Десктоп кула за електрична енергија】 - 8 наизменични места за наизменична струја со 5 USB порти Секој USB полнач може да наплати до 2,4А, погоден за мобилни телефони, таблети и повеќе USB уреди. 15А Тешка должност за продолжување на кабелот со оценка 1875 W, може да се справи со повеќето уреди како ТВ, производител на кафе, компјутер, итн. 2 пристаништа за полнење со USB можат интелигентно да ги наплаќаат вашите USB -уреди без различни конвертори, да го зачуваат вашиот простор и да ја направат вашата работна површина организирана. 【Кабел за продолжување на лентата со рамен приклучок】 - Рамниот приклучок има низок профил што се вклопува во тесни места зад креветот, ноќната ноќ, полиците за книги или каучот. Дизајнот со агол од 45 степени не го блокира другиот wallиден излез. Кабелот за продолжување на 10 -ти FT може да добие лесен пристап до местото што е тешко да се постигне. Stripид за монтирање на wallидот】 - 2 дупки за монтирање на задната страна ви овозможува безбедно да ја инсталирате оваа лента за напојување во разни апликации, вклучувајќи работни места, биро, wallsидови, floormounts, под бројачи, просторија за домови и повеќе, заштеда на десктоп простор за вас. 【Погодно е за какви било прилики】 - Нашите удобни кули за повеќекратни куќи се погодни за канцеларијата, спалната соба, дневната соба и просторијата за студентски дом. Напредниот дизајн го прави идеален избор за сите прилики, вклучително и домаќинки, годишнини, родендени, ангажмани, свадби. 【Десктоп кула за електрична енергија】 - 8 наизменични места за наизменична струја со 5 USB порти. Секој USB полнач може да наплати до 2,4А, погоден за мобилни телефони, таблети и повеќе USB уреди. 15А Тешка должност за продолжување на кабелот со оценка 1875 W, може да се справи со повеќето уреди како ТВ, производител на кафе, компјутер, итн. 2 пристаништа за полнење со USB можат интелигентно да ги наплаќаат вашите USB -уреди без различни конвертори, да го зачуваат вашиот простор и да ја направат вашата работна површина организирана. 【Кабел за продолжување на лентата со рамен приклучок】 - Рамниот приклучок има низок профил што се вклопува во тесни места зад креветот, ноќната ноќ, полиците за книги или каучот. Дизајнот со агол од 45 степени не го блокира другиот wallиден излез. Кабелот за продолжување на 10 -ти FT може да добие лесен пристап до местото што е тешко да се постигне. Stripид за монтирање на wallидот】 - 2 дупки за монтирање на задната страна ви овозможува безбедно да ја инсталирате оваа лента за напојување во разни апликации, вклучувајќи работни места, биро, wallsидови, floormounts, под бројачи, просторија за домови и повеќе, заштеда на десктоп простор за вас. 【Погодно е за какви било прилики】 - Нашите удобни кули за повеќекратни куќи се погодни за канцеларијата, спалната соба, дневната соба и просторијата за студентски дом.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат