• Новак
Адиоли компресија пролет 1 парче компресија на мувла пролетно кафеаво претерано оптоварување на товарот Пролет ОД 12мм Внатрешен дијаметар 6мм за должина на хардве?

Адиоли компресија пролет 1 парче компресија на мувла пролетно кафеаво претерано оптоварување на товарот Пролет ОД 12мм Внатрешен

Rating 
DEN 598.40

Достапност
Достапно за нарачка

Секоја флексибилна мала пролетна калем е направена од цинк позлатен челик што обезбедува дополнителна издржливост за вистинската количина на напнатост ● Големина : Надворешен дијаметар x Внатрешен дијаметар x должина. ● Надворешен дијаметар : 12мм. ● Внатрешен дијаметар : 6мм. ● Должина : 20мм-100мм. Секоја флексибилна мала пролетна калем е направена од цинк позлатен челик што обезбедува дополнителна издржливост за вистинската количина на напнатост. ● Големина : Надворешен дијаметар x Внатрешен дијаметар x должина. ● Надворешен дијаметар : 12мм. ● Внатрешен дијаметар : 6мм. ● Должина : 20мм-100мм. ● Боја : кафеава ● Големина : надворешен дијаметар x Внатрешен дијаметар x должина ● Надворешен дијаметар : 12мм ● Внатрешен дијаметар : 6мм ● Должина : 20мм-100мм ● Материјал : Пролетен челик ● Индекс на оптоварување : може да се компресира до 76% од вкупната должина ● Карактеристики : Пролетта на правоаголна мувла има мала големина, добра еластичност, висока ригидност и голема прецизност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат