• Новак
Кутија за складирање сендвич кабинет за складирање на кабинет тип мулти-слој тесен кабинет шкафче цврсто дрво мало странично кабинет 3 големини

Кутија за складирање сендвич кабинет за складирање на кабинет тип мулти-слој тесен кабинет шкафче цврсто дрво мало странично кабинет 3 големини

Rating 
DEN 3384.16

Достапност
Достапно за нарачка

Направено од природно дрво на Паулоунија, изработено од висококвалитетни додатоци, површината е обложена со природен лак, формалдехид без, без мирис, водоотпорен и отпорен на нечистотија, трајни и лесни за чистење Големината на производот е 49*39*50cm, 39*39*62cm, 30*39*76cm. Производот заштедува простор, е рачно изработен, а основата е опремена со универзално тркало, кое лесно може да се премести и безбедно да се обезбеди. Овој производ е погоден за канцеларија, спална соба, дневна соба, бања, ресторан. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, слободно контактирајте не и ви посакувам среќен живот. Име : Кутија за складирање Материјал : Природно дрво Paulownia, високо квалитетни додатоци Големина на производот : 49*39*50cm, 39*39*62cm, 30*39*76cm модел : JHZ-SN-879 Без разлика дали е рачно изработено : да популарни елементи : модерно Едноставност Погодна за толпата : Јавните карактеристики : еколошки, без вкус на применлива простор : Студија, канцеларија, дневна соба, бања, трпезарија Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас и ви посакувам среќен живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат