• Новак
Адорокс 1 компјутер Акрилик двострана рамка за слика Магнетна фото -рамки со двојно еднострано за канцелариско биро за домашен декор Подарок свадба

Адорокс 1 компјутер Акрилик двострана рамка за слика Магнетна фото -рамки со двојно еднострано за канцелариско биро за домашен

Rating 
DEN 304.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа ставка доаѓа во 1 парче Мерењата се 2 x 6 инчи. Производот има 4 пара магнети за да го потврди секој агол прикачен точно, лесен за чистење и ажурирање на сликата. Може да се користи како единечна или двострана рамка. Оваа ставка е изработена од акрилна рамка. Наменето за вредна слика, како што се разгледница, валута, билети, честитки, слики за бебиња, слика за миленичиња, награди или вашата прекрасна меморија. Спакувано со кутија за подароци, може да се користи како подарок за вашите пријатели, душо, деловен партнер или членови на семејството. Спакувано со кутија за подароци, може да се користи како подарок за вашите пријатели, душо, деловен партнер или членови на семејството. Оваа ставка доаѓа во 1 парче. Мерењата се 2 x 6 инчи. Производот има 4 пара магнети за да го потврди секој агол прикачен точно, лесен за чистење и ажурирање на сликата. Може да се користи како единечна или двострана рамка. Оваа ставка е изработена од акрилна рамка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат