• Новак
AEXIT 2PCS 2 Аудио и видео додатоци Позиции I-Clamp Брз конектор за конектори за конектори и адаптери 0,75мм-1.0мм2 жица

AEXIT 2PCS 2 Аудио и видео додатоци Позиции I-Clamp Брз конектор за конектори за конектори и адаптери 0,75мм-1.0мм2 жица

Rating 
DEN 95.36

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производот : конектор за кабел I-Clamp; Дизајн : 2 до 2 Поврзете се Тип : Притиснете го во типот; одговара на кабел : 0,75-1,0мм2. Вкупна големина : 33 x 13x 16mm/1,3 "x 0,51" x 0,63 "(l*w*t); материјал : пластика, метал. Боја : сина, чиста; нето тежина : 11g. Содржина на пакет : 2 x i-clamp кабел Конектор. Име на производот : I-Clamp Connector; Дизајн : 2 до 2 Поврзување. Тип : Притиснете во типот; одговара кабел : 0,75-1. Вкупна големина : 33 x 13x 16mm/1,3 "x 0,51" x 0,63 "(l *W*t); материјал : пластика, метал. Боја : сина, чиста; нето тежина : 11g. Содржина на пакетот : 2 x I-Clamp Connector Connector. Користено широко во електрониката, комуникациските капацитети, инструментите, калкулаторот, системот за автоматска контрола, домашните уреди за апарати и предупредувањето, итн. УСД : Чекор 1 : Изберете го вистинскиот конектор како барање според големината на жицата; Чекор 2 : Вметнете жици во брзиот конектор; Чекор 3 : Притиснете го копчето за да го прекинете; Чекор 4 : Повторете го чекор 2, 3 од другата страна за да се заврши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат