• Новак
Петод Кошула Папка Облека Преклопен Одбор Кошула Преклопен Одбор маици Облека Издржливи Пластични папки за Перење

Петод Кошула Папка Облека Преклопен Одбор Кошула Преклопен Одбор маици Облека Издржливи Пластични папки за Перење

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Материјалот и структурата се цврсти и стабилни, дури и ако папката за перење е преклопена на половина, таа нема да се скрши Овие неопходни алатки за преклопување за складирање дома помагаат да заштедите време и енергија и да го направите просторот за живеење поуреден и уреден. Ставете го задниот дел од облеката нагоре, преклопете ја левата и десната страна на преклопната табла кон средината и преклопете го долниот среден панел нагоре за да го завршите преклопувањето. Погоден за преклопување Маици, џемпери, фустани, крпи, панталони и друга облека. Преклопената големина е 9 "х11, 4", 1,3 килограми и лесно може да се чува во фиока или куфер. Расклопената големина е 27,16 "x22, 44", а една табла за преклопување може да преклопи облека со различни големини воопшто.It потребни се само неколку едноставни чекори и неколку секунди за преклопување облека и крпи.Дури и децата ќе сакаат да ја користат оваа преклопна табла за да ја организираат облеката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат