• Новак
Век вежба и алатка 44340 Кобалт Сребрена и Деминг вежба, 5/8 “

Век вежба и алатка 44340 Кобалт Сребрена и Деминг вежба, 5/8 “

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Достапно за нарачка

Вежбите за сребро и Деминг се направени од индустриски степен M35 со голема брзина челик со 5% кобалт Кобалт со голема брзина издржи топлина подобро при дупчење на најтешките метали. Трае до 6 пати подолго од просечната вежба за сребро и Деминг. Дуо-тон црн оксид и полиран челик кобалт челик се спротивставува на корозија и обезбедува супериорна исфрлање на чипови. 1/2 "Намалена шенк, 6" целокупна должина, 3 "должина на флејта. 118 ° точка за брзо стартување. Нема да оди или да талка, дури и без пилот -дупка. Погоден за сечење на не'рѓосувачки челик, челик со висока легура, благ челик, благ челик, благ челик, благ челик, Алуминиум, леано железо и дрво. Вежбите од сребро и Деминг се направени од индустриски степен M35 со голема брзина со голема брзина со 5% кобалт. Кобалт со голема брзина челик издржи топлина подобро кога дупчат најтешки метали. трае до 6 пати подолго од просекот Вежба за сребро и Деминг. Дуо-тон црн оксид и полиран челик кобалт челик се спротивставуваат на корозија и обезбедува супериорна исфрлање на чипови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат