• Новак
ШТРАУС Дрвени Јога Блок Еден

ШТРАУС Дрвени Јога Блок Еден

Rating 
DEN 603.20

Достапност
Достапно за нарачка

Дрвени Блоковисе завршени со растително масло Дрвени Блоковисе завршени со растително масло. Дрвениот Блок ја обезбедува поддршката или висината што ви е потребна за безбедно, ефикасно и со убаво усогласување. Закосени рабови за дополнителна удобност и стил,главната придобивка од тула е да му дадете на лекарот дополнително малку подигнување во држење на телото. Мека, отпорна на гребење надворешна Лесна и издржлива . Дрвени Блоковисе завршени со растително масло. Дрвени Блоковисе завршени со растително масло. Дрвени Блоковисе завршени со растително масло. Дрвениот Блок ја обезбедува поддршката или висината што ви е потребна за безбедно, ефикасно и со убаво усогласување. Закосени рабови за дополнителна удобност и стил,главната придобивка од тула е да му дадете на лекарот дополнително малку подигнување во држење на телото. Мека, отпорна на гребење надворешна Лесна и издржлива . Дрвени Блоковисе завршени со растително масло.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат