• Новак
Шрафцигер топол окукус шрафцигер постави магнетски шрафцигер комплет мулти алатка окулациски склопени алатки за поправка на возачот на завртки 9 парчиња

Шрафцигер топол окукус шрафцигер постави магнетски шрафцигер комплет мулти алатка окулациски склопени алатки за поправка на возачот

Rating 
DEN 1537.60

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 9 x шрафцигер 1 x торба со алатки Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени Забелешка : Снимањето на светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см.admin Accountid = 238458444. Мултифункционално, нелизга. е, прилагодено : да. Со рачка или не : да. Пакетот вклучува : 9 x шрафцигер 1 x торба со алатки Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Забелешка : Снимањето на светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см.admin Accountid = 238458444. Мултифункционално, нелизга. е, прилагодено : да. Со рачка или не : да. Тип : Settspter Set Screw Type : Occus, Slotted Magnetic : Es Model Број : 9907features : мултифункционални, нелипи, прилагодени : да се справиме или не : да : es Agnetic : esapplications : алатка за домаќинство Setthardness : HRC52 +/- 2prof и издржлива! Спецификации : 3*75 +/- 2pcs5*75 +/- 2pcs6*100 +/- 2pcs6*150- 1pc6*38 +/- 2pcscolor : слика Colormatery : PP+crvsize : Дијаметар*Должина : 6*200mmmpackage Вклучува : 9 x screwdiver1 x алатка за алатки багоно Над содржината на пакетот, другите производи не се вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат