• Новак
Галпада свадба Фото штанд реквизити за свадбени забави реквизити за античка хартија за слики, DIY исечоци за свадбени роденденски забави фаворити

Галпада свадба Фото штанд реквизити за свадбени забави реквизити за античка хартија за слики, DIY исечоци за свадбени роденденски забави

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Изработено од врвен материјал за хартија, рамката е издржлива Рамка за слики со слики DIY, фото штанд за штандови за свадбени роденденски забави. Лесен за лесно носење и употреба. Оваа фото рамка е погодна за свадба, туш за бебиња, невестински туш, Луау, Хавајски, Алоха и роденденска забава од која било возраст. Вие треба да го симнете незаборавниот момент со вашите семејства и пријатели. Уники и антички рамки за слики со слики. Помага да ја направите вашата фотографија посебна и смешна. Вие да го симнете незаборавниот момент со вашите семејства и пријатели. Уникатни и антички пресеци на рамки за слики со фотографии. Изработено од врвен материјал за хартија, рамката е издржлива. Рамка за слики со слики DIY, фото штанд за штандови за свадбени роденденски забави. Лесен за лесно носење и употреба. Оваа фото рамка е погодна за свадба, туш за бебиња, невестински туш, Луау, Хавајски, Алоха и роденденска забава од која било возраст. Вие треба да го симнете незаборавниот момент со вашите семејства и пријатели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат