• Новак
Канада Знаме Јавор Печатени Силиконски Случај За Воздушни Ознаки Со Приврзок За Клучеви Заштитен Капак Пронаоѓач На Воздушни Ознаки Држач За Додатоци За Тракери

Канада Знаме Јавор Печатени Силиконски Случај За Воздушни Ознаки Со Приврзок За Клучеви Заштитен Капак Пронаоѓач На Воздушни Ознаки Држач

Rating 
DEN 233.44

Достапност
Достапно за нарачка

Силикон Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна заштитна футрола за аитаг е изработена од силикон,удобна во раката и издржлива,брза за инсталирање и многу лесна за отстранување,лесно можете да ги закачите воздушните ознаки насекаде. Заштита : оваа шуплива тркалезна заштитна обвивка со подигнати рабови може да обезбеди амортизирање за да го заштитите вашиот воздушен ознака од судир во секојдневна употреба, лесниот дизајн додава само малку тежина на опремата. Дизајн : оваа заштитна футрола за воздушни ознаки доаѓа со приврзок за клучеви, можете да ја закачите на клучот од автомобилот,торбата,поводникот за кучиња,скапоценостите и многу повеќе,лесно да разменувате и менувате каде што го прикачувате вашиот воздушен ознака на работите што сакате да ги следите. Прилика : уникатното печатење на овој заштитник на силиконски воздушни ознаки може да биде во комплет со повеќето работи,како што се ранци,багаж,чанти,хаски, корги,грубост,велосипеди или исечени на јаката на вашето домашно милениче куче или мачка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат