• Новак
Бони Саливан Пеперутки Фланелен Пеперутки бони &засилувач; Цветови Ватенка Комплет Мејвуд Студио, Избрани

Бони Саливан Пеперутки Фланелен Пеперутки бони &засилувач; Цветови Ватенка Комплет Мејвуд Студио, Избрани

Rating 
DEN 2073.60

Достапност
Достапно за нарачка

Пеперутки премиум јорган продавница квалитет ткаенина Вклучува пеперутки завршена големина 60 "х 76". Комплетот за ватенка "Пеперутки И Цветови" содржи ткаенина од фланелната колекција На Пеперутки На Бони Од Студиото Мејвуд. Комплетот за јорган ги вклучува моделот И ткаенината На Пеперутките И Цветовите за горниот дел од јорганот и врзувањето (ткаенината за поддршка не е вклучена). Завршена големина на јорган 60-инчи на 76-инчи. Пеперутките треперат со разиграни точки, заостанати лози и шарени народни цвеќиња потсетувајќи не дека убавината не опкружува на мали и грациозни начини. Сите ние сме лутаме Над Фланелот На Пеперутките На Бони! Уметнички изречените пеперутки носат порака за среќа и се дизајнирани да се координираат со колекциите На Вули На Бони Саливан Фланелен И Волнени Волнени бои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат