• Новак
3пак Прилагодлива Јамка За Плетење Капчиња Јамка Прстен За Плетење Додатоци, Прстен Со Отворен Прст Од Паун,Прилагодлив Прстен Со Плетенка За Побрзо Плетење

3пак Прилагодлива Јамка За Плетење Капчиња Јамка Прстен За Плетење Додатоци, Прстен Со Отворен Прст Од Паун,Прилагодлив Прстен Со Плетенка За Побрзо

Rating 
DEN 111.84

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен За Носење : прстенот на овој прстен малку се распрснува, така што Желбата лесно може да се лизне во прстенот Едноставно превртете го прстенот за водич за предиво и можете да го носите на левата или десната рака. Заштитете Ги Прстите : нема повеќе плускавци fingers.No подолго гори yarn.It може да ги заштити прстите и да го направи вашето плетење да работи побрзо. Силен и Цврст : капчиња јамка Као Јонг врежана изработка, нема да ' рѓа, издржлив и прилагодлив. Направете Ткаење Полесно : Поправете го предивото на место за побрзо плетење или капчиња.Помага да се одржи конзистентна напнатост на предивото. Одличен Подарок : плетење капчиња петелки се специјално дизајнирани за љубителите на плетење волна кутии. Карактеристики : : серпентина е малку отворена за да се олесни лизгањето на предивото внатре и надвор од неа нема повеќе плускавци на прстите/ повеќе не гори предивото ex Поправете го предивото на место за побрзо плетење или капчиња # Помага да се одржи конзистентна напнатост на предивото детали За Производот : материјал : сребрен бакар/Напреден Феникс Големина : Сад / Цдн 4.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат