• Новак
Tioyw 12pcs 6,3 mm конектор терминал без лемење флексибилна леб од 19мм скокач жици црвена и црна комбинација

Tioyw 12pcs 6,3 mm конектор терминал без лемење флексибилна леб од 19мм скокач жици црвена и црна комбинација

Rating 
DEN 334.72

Достапност
Достапно за нарачка

Големина на терминалот : 6,3мм/0,24 " Секоја должина на кабелот : 19 см/7,5". 6 црвена и 6 црна комбинација, материјално-чиста бакарна жица, ПВЦ, добра спроводливост, може да се користи постојано. Содржина на пакет : 12x жици од скокач. Каблите можат да се одвојат за да формираат склопување што содржи број на жици што ви се потребни за вашата врска и да ги поддржувате нестандардни заглавија на необични простори. Големина на терминалот : 6,3мм/0,24 ". Секоја должина на кабелот : 19 см/7,5". 6 црвена и 6 црна комбинација, материјално-чиста бакарна жица, ПВЦ, добра спроводливост, може да се користи постојано. Содржина на пакет : 12x жици од скокач. Каблите можат да се одвојат за да формираат склопување што содржи број на жици што ви се потребни за вашата врска и да ги поддржувате нестандардни заглавија на необични простори. Ова е флексибилен скокач за леб без лемење што се користи со иглички за прекинувачи од 6,3 мм. Лесно е да се инсталира, без заварување, приклучок и игра, и може да се рециклира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат