• Новак
Колезо 2,5мм 3мм златен прстен за маж и жени-89611

Колезо 2,5мм 3мм златен прстен за маж и жени-89611

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет Дајте ви подобро искуство со носење. Совршен подарок. Погодно за какви било женски роднини и пријатели или дајте си целосен подарок. Повод : Денот на вineубените, годишнината, свадбата, ангажманот, забавата, церемонијата, датира, секојдневно носење. Дајте ви подобро искуство со носење. Совршен подарок. Погодно за какви било женски роднини и пријатели или дајте си целосен подарок. Повод : Денот на вineубените, годишнината, свадбата, ангажманот, забавата, церемонијата, датира, секојдневно носење. Материјал 316 L (бесплатен никел и олово) боја сребро/злато/сина големина САД големина 6 7 8 9 10 11 12 13 широко широко 2,5 мм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат