• Новак
Специјална алатка за обработка на карбид со дрво, со двојно даргон топка рутер бит 1 1/8 модел на дијаметар на сечење: 18AS421QO25

Специјална алатка за обработка на карбид со дрво, со двојно даргон топка рутер бит 1 1/8 модел на дијаметар на сечење: 18AS421QO25

Rating 
DEN 718.40

Достапност
Достапно за нарачка

Радиус на сечење : 405мм/0,16 "; длабочина на сечење : 3,17мм/0,124". Име на производот : Даргон топка рутер бит; материјал : карбид написен; квалитет : 1/2 "x 1 1/8". Севкупна должина : 53мм /2.1 "; Боја : сребрен тон, темно сив. Дијаметар на дупче за дупчење : 13мм /1/2"; Дијаметар на сечење : 28,6мм /1 1/8 ". Тежина : 64g; Содржина на пакет : 1 x Даргон топка Пластичен случај на рутер BIT1 X (486119 EWET696411 YUDR516774). РАДИНСКИ РАДИУС : 4.05mm/0,16 "; Длабочина на сечење : 3,17мм/0,124". Име на производот : бит на рутерот на топката Даргон; 8 ". Севкупна должина : 53мм / 2.1"; Боја : сребрен тон, темно сива. Дијаметар на дупче за дупчење : 13мм /1/2 "; дијаметар на сечење : 28,6мм /1 1/8". Тежина : 64g; Содржина на пакет : 1 x Даргон топка рутер BIT1 x Пластичен случај (486119 EWET696411 YUDR516774). Направете го Dargon Ball Router малку да се намали и непречено со овој рутер малку од алатките за задачи. Битовите карбид конструкција обезбедуваат непречено и брзо сечење низ потешко дрво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат