• Новак
CP0005470R0JE14, RES метал оксид/Wirewound 470 Ohm 5% 5W Керамички AXL најголемиот дел

CP0005470R0JE14, RES метал оксид/Wirewound 470 Ohm 5% 5W Керамички AXL најголемиот дел

Rating 
DEN 2196.80

Достапност
Достапно за нарачка

ЕУ РОХС : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 853380 Автомобилство : Без PPAP : Без вредност на отпорност (ОХМ) : 470 Толеранција : 5% Оценка на моќност (W) : 5 Технологија : Метал оксид | Врвен минимум минимум Оперативна температура (° C) : -65 Максимална работна температура (° C) : 225 Температурен опсег @ Извлечена моќност (° C) : 40 до 225 неуспешни безбедни фузибилни отпорници : Нема поддршка од доказ за пламен : Да Стил на случај : Керамички прекин стил : Аксијален број на терминали : 2 Формирање на прекинување : Не формирано пакување : Масовно пакет Облик : Должина на правоаголен производ (мм) : 22.22 Длабочина на производот (мм) : 9,52 Висина на производот (мм) : 8,73 Тежина ) : 0,81 должина на олово (мм) : 25,4 монтирање : преку дупка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат