• Новак
UXZDX Кука Ѕид Складирање Декорација Нордиски Трем Ѕид Полица Декор Ѕид Врата Организација Закачалка

UXZDX Кука Ѕид Складирање Декорација Нордиски Трем Ѕид Полица Декор Ѕид Врата Организација Закачалка

Rating 
DEN 2205.76

Достапност
Достапно за нарачка

Продолжување На Нордиските, линиите откриваат елеганција, го подобруваат вкусот на животот, убавината е малку живот Изработен од избран железен материјал, не е лесен за свиткување и не е лесен за деформација. Елегантни мали орнаменти, погодни за украсување на вашиот дом и исто така погодни за давање на пријатели. Иновативна форма и дизајн, различна од обичните орнаменти, смела употреба на чиста златна боја, привлечна. Тродимензионалната убавина е истакната, благородната романса со модерен едноставен живот и уметничкиот стил полн со вкус. Продолжување На Нордиските, линиите откриваат елеганција, го подобруваат вкусот на животот, убавината е малку живот. Изработен од избран железен материјал, не е лесен за свиткување и не е лесен за деформација. Елегантни мали орнаменти, погодни за украсување на вашиот дом и исто така погодни за давање на пријатели. Иновативна форма и дизајн, различна од обичните орнаменти, смела употреба на чиста златна боја, привлечна. Тродимензионалната убавина е истакната, благородната романса со модерен едноставен живот и уметничкиот стил полн со вкус. Продолжување На Нордиските, линиите откриваат елеганција, го подобруваат вкусот на животот, убавината е малку живот.Изработен од избран железен материјал, не е лесен за свиткување и не е лесен за деформација.Елегантни мали орнаменти, погодни за украсување на вашиот дом и исто така погодни за давање на пријатели.Иновативна форма и дизајн, различна од обичните орнаменти, смела употреба на чиста златна боја, привлечна.Тродимензионалната убавина е истакната, благородната романса со модерен едноставен живот и уметничкиот стил полн со вкус.

Спецификацијата

Product Name:
Wall decoration hook
Material:
Iron
Weight:
0.2kg
Size:
36X12cm
Style:
Post-modern/American/Nordic, etc.
Space:
living room/porch/aisle, etc.
Package list:
1 * Hooks Wall Hanger :
Notes:
1. Only sell main products, not other products.:
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm.:
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow.:
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs!:
Care tips Wipe with a soft cloth slightly moistened with water :

Со стоката дадена додека купуваат