• Новак
Wszjj решетката за чевли Соберете чевли полица повеќе функционални едноставни организатори на ходникот Организатор на држачи за складирање цврсти држави полици за ?

Wszjj решетката за чевли Соберете чевли полица повеќе функционални едноставни организатори на ходникот Организатор на држачи

Rating 
DEN 5624.80

Достапност
Достапно за нарачка

Тип : закачалка за чевли Материјал : стр. Оваа решетка за чевли за чевли е одличен начин да го преземете вредниот простор за подот. Решетката за проширување на чевлите е изработена од обложен челик и пластика од напорна страна. Тип : закачалка за чевли. Материјал : стр. Оваа решетка за чевли за чевли е одличен начин да го преземете вредниот простор за подот. Решетката за проширување на чевлите е изработена од обложен челик и пластика од напорна страна. Повод : Дома, дневна соба за : чевлиматеријал : неткаен, не'рѓосувачки челик Tube Color : Navy4 слоеви : 46 x 25,5 x 54.5cmthis држач за решетки за складирање е дефинитивно вашиот паметен избор за враќање на вреден простор во дома. Чувајте ја вашата соба уредна со оваа решетка за чевли.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат